O nás

Po pár projektech, které jsme zrealizovali pod hlavičkou velkých webdesignových firem, jsme zjistili, že přesně tak to být nemá. Nechtěli jsme se podílet na produktech firem, které ždímaly programátory a nutily je k velkým výkonům, aby pak jejich práci prodali mnohnásobně dráž a uspokojili tak několik vrstev managementu nad nimi. A tak jsme v roce 2007 začali podnikat na své vlastní triko.

Měli jsme nízké ceny, programovali jsme s chutí a zákazníci s námi byli spokojeni, takže jsme brzy začali mít více zakázek, než jsme byli schopni zvládnout. Nabírali jsme tedy brigádníky na výpomoc a náš tým rostl jako z vody. Postupem času jsem si uvědomil, že již nemám čas na programování a stává se ze mne pouhý manažer. A navíc manažer řídící nezkušený brigádnický tým, který neprodukuje kvalitní práci. Zákazníci začali být nespokojeni. A tak jsem si řekl dost. Provedli jsme zásadní zeštíhlení týmu a začali se znovu věnovat tomu, co nás baví.

Za těch 16 let jsme se setkali s mnohým a mnohému jsme se naučili. Uvědomili jsme si, že nestačí tupě vytvořit web nebo software podle toho jak si zákazník řekne, že méně je téměř vždy více, a že to nejjednodušší řešení bývá často to nejlepší. Získali jsme zkušenosti.

A tak jsme nyní zde pro vás, abychom tyto zkušenosti mohli použít. Abychom společně s vámi vymysleli to nejlepší řešení, a zrealizovali jej tak, abyste byli nadmíru spokojeni. Děláme to pro sebe - programujeme s chutí a pro pocit, že jsme vytvořili něco, co někomu pomůže. Doufáme, že se nám to podaří i u vás.

Adam Chromý

Ve 13 letech začal s HTML, postupně se naučil JavaScript, PHP, CSS. V 16ti dostal první zakázku na tvorbu WWW, nyní má za sebou již desítky hotových webů. Vystudoval fakultu elektrotechniky VUT v Brně, kde se také podílí na výzkumu a výuce. Přes Pascal a Delphi se dostal k jazykům C++ a C#, ve kterých programuje nyní.

Ondřej Klíma

Začal s programováním webů, následně se začal zajímat i o tvorbu desktopových aplikací. Získal zkušenosti s řadou programovacích jazyků a toolkitů (C/C++, Qt, Python, PHP, MySQL, Matlab, R,..). Má za sebou množství softwarových řešení, zejména v oboru počítačové grafiky. Vystudoval fakultu informatiky VUT v Brně, kde se také podílí na výzkumu a výuce.