Tvorba webových stránek

Vlastními silami zajistíme vaši webovou prezentaci od A do Z, tedy od počátečního nápadu (kterým může být třeba pouze to, že chcete mít nový web), přes její vytvoření až po pravidelnou správu a údržbu.

Nečekejte, že vezmeme vaše texty, naformátujeme je a nakopírujeme na web s nějakým tím ilustračním obrázkem. Zákazník musí najít to, co hledá, do 5 vteřin po příchodu na stránky. Pečlivě volíme texty a uspořádání stránky tak, abychom zaujali zákazníka, ale také vyhledávací roboty, kteří ovluvňují jak vysoko budete při hledání na Google nebo Seznamu (tzv. SEO optimalizace).

Tři kroky k užitečnému webu

Konzultace a analýza
Sejdeme se a pečlivě probereme jaké má vaše firma přednosti a slabiny, abychom věděli, na čem stavět. Zjistíme, co chcete prodat.

Pečlivý vývoj webu
Váš web sestavíme tak, aby zaujal návštěvníky, ale aby byl zřetelný pro vyhledávací roboty, kteří určují vaše pořadí ve vyhledávačích.

Údržba a aktualizace
Předáním to nekončí. Pravidelně spravujeme a aktualizujeme váš web a doplňujeme aktuality, píšeme články.

Proč si vybrat nás?

Zkušenost
Již víme, jak zaujmout nejen návštevníky, ale i vyhledávače. Víme, kde má co být, aby to bylo přehledné a jasné. Pro lidi i pro roboty.

Baví nás to
Každý text a každý detail hraje důležitou roli. Baví nás stále přemýšlet, jak to udělat co nejlépe. Neodflákneme to, pak by nás to netěšilo.

Nízká cena
Nemáme kanceláře, manažery, reklamu. Díky tomu můžeme pracovat za nejnižší ceny. Hodina práce vyjde na 350 Kč / hod., jednoduchý web přibližně na 7 000 Kč, profesionální na 12 000 Kč.

Mluví za nás činy

Můžeme zde napsat, že jsme nejlepší, ale tomu by stejně nikdo neuvěřil. Ani my. Radši si udělejte svůj obrázek na základě námi vytvořených webů.

Naše reference

Prohlédněte si naše vybrané reference. Některé jsou jen jednoduché vizitky, některé jsou pokročilejší a některé mají za sebou rozsáhlé online aplikace. Setkali jsme se se vším.

Reference jsou seřazeny od nejnovější po nestarší. Z nostalgických důvodů jsme zařadili i některé velmi staré, které v dnešní době působí neohrabaně, ale tenkrát byly velice moderní. A jak už to bývá, na správu této stránky nemáme moc času, takže ty nejnovější tu asi ještě nebudou.