Software na zakázku a automatizace

Většina tuzemských firem nemá optimalizovaný produkční proces. Mnoho věcí by šlo dělat jednodušeji, efektivněji nebo kvalitněji s použitím na míru navrženého software. Mnoho věcí by šlo dokonce zcela zautomatizovat.

Ne vždy se to však vyplatí. Provedeme analýzu procesů ve vaší firmě a zjistíme, co se vyplatí automatizovat, změnit, nebo zefektivnit. Vymysíme a vytvoříme vám takové řešení, které přinesou vaší firmě snížení nákladů nebo zvýšení kvality, a tím i zvýšení zisků. A to samozřejmě tak, aby to pro vás bylo co nejvýhodnější. Nebudeme vám nutit drahé programy, které ušetří práci jednou za rok. Neměli bychom z toho radost.

Tři kroky k optimalizaci vaší firmy

Konzultace a analýza
Necháme si od vás podrobně vysvětlit co a jak děláte. Vyhledáme slabá místa.

Návrh možností
Vymyslíme, co by se s tím dalo dělat. Představíme vám jednotlivá možná řešení.

Realizace řešení
Vytvoříme (nejen) software, který optimalizuje vaši výrobu tak, aby byla efektivnější.

Příklad z praxe

Prodejna s dárkovým zbožím investovala do jednoduchého e-shopu se základními funkcemi. Každá objednávka přišla majitelce na e-mail, ta na něj odpověděla, zabalila zboží, napsala na něj adresu a podala přepravní společnosti. V případě, že se skladové zásoby výrobku začaly zmenšovat, objednala další zboží. Jedna zakázka jí průměrně zabrala 30 minut. Zavedením automatizovaného systému, který sám objednává přepravu zásilky, včas objednává zboží v případě nedostatku, automaticky tiskne nálepky s adresami a faktury, zbývá na obsluhu jen to balení, které stihne za 5-8 minut. Díky tomu nemusí majitelka zaměstnávat brigádnické posily a má více času na hledání nových obchodních příležitostí.

Naše reference

Můžeme zde napsat, že jsme nejlepší, ale tomu by stejně nikdo neuvěřil. Ani my. Radši si udělejte svůj obrázek na základě námi realizovaných zakázek.

Naše reference

Prohlédněte si naše vybrané reference. Některé z nich jsou webové aplikace, jiné klasické desktopové. Máme zkušenosti s mnoha kompilovanými i skriptovacími jazyky.